KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14122028
nr 1412 2028
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Pastell, Hus i landskap. Signerad. Bildmått: 34x43 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:35:48
16/8 11:00:15
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg